Týdenní rozbor

Týdenní rozbor pro 11. týden (od 12.3. do 18.3.)

V řadě novin a časopisů najdete týdenní astrologické rozbory pro jednotlivá sluneční znamení. Výpovědní hodnota těchto rozborů je omezená a nemůže nahradit osobní horoskop, který bere v úvahu vliv všech nebeských těles. Přesto může být i takový týdenní rozbor zajímavým podnětem k zamyšlení. Následující rozbor pro Vás připravila paní astroložka Blanka Vojáčková z Říčan, na kterou se také můžete obrátit se svými dotazy (astro@aksos.cz, www.astro.aksos.cz).

Datum a přesný čas přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého se každý rok může lišit. Pokud máte pochybnosti, ve kterém, znamení stálo Slunce v době Vašeho narození, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních rozborů. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo narození a co nejpřesněji čas narození. Odpověď dostanete obratem emailem zdarma. Pokud Vás zajímá, co je Vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy Vašeho života, jak nejlépe reagovat na určité životní situace nebo jaký význam mají případné zvraty a krize, nechte si vypracovat osobní horoskop podle přesného času a místa narození.

Beran
Pokud jste víkend strávili v tvůrčí a pracovní náladě, bude pokračovat i během pondělí a úterý. Od čtvrtka může dojít ke zpomalení a ke zklidnění, ale vše si budete daleko lépe vychutnávat.

Býk
Co byste jinak přivítali, v tomto týdnu možná budete šmahem zavrhovat. Nedělejte ukvapené závěry. Pokud máte při výběru volit menší zlo, raději rozhodnutí odložte a vyčkejte, až situace lépe uzraje.

Blíženci
V tomto období se určitě budete setkávat spíš s otázkami než s odpověďmi. Ve středu se nenechte odbýt a hledejte všechny příčiny i důvody toho, co se vás týká. V neděli budete chtít předložit důkazy.

Rak
Tento týdne spěje k úplňku, koncentrujte se na svou mysl a nechte se inspirovat tím, co vás mimoděk napadne. O víkendu vám budou některé věci už jasné, ale budete je muset reálně přijmout.

Lev
Možná se budete chtít v tomto týdnu tvářit důležitě a stavět se do různých rolí, ale s tichou pokorou zmůžete často víc než s hlasitým hudráním. Ve středu važte slova, mohou být velmi účinná.

Panna
V tomto týdnu určitě budete mít příležitost hodnotit a nahlížet své minulé skutky v lepším zorném úhlu, než tomu bylo dříve. V úterý a ve středu se nebojte jít do hloubky, můžete zjistit něco důležitého i sami o sobě.

Váhy
Ještě začátkem týdne můžete podrážděně reagovat na bezohledné a sobecké chování některých lidí. Ve středu a ve čtvrtek se soustřeďte na svou vlastní pohodu, nemůžete napravit všechny špatnosti.

Štír
Začátkem týdne raději vyčkávejte na vhodnější chvíli, mohli byste některá rozhodnutí uspěchat. Od čtvrtka se soustřeďte na to, abyste dosáhli jasného a trvalého výsledku, ze kterého budete mít potěšení.

Střelec
Jste-li narození okolo 19. prosince, pak na vašich bedrech leží starosti asi nejen vaše. Pondělní ráno bude vyžadovat více sebekázně a pevné vůle, snažte se sami sebe nezklamat.

Kozoroh
Kozorozi narození 8.-9. ledna možná nedobrovolně odkládají své vlastní předsudky a schémata, která jim bránila projevit jejich skutečnou tvář. I když to nemusí být jednoduché, jděte s pravdou ven.

Vodnář
Nemusíte se vzdávat vzletných nadějí, i když situace vyžaduje spíš drobné a rutinní skutky. Ke každému vzletu je potřeba vybudovat pevnou startovní plochu. To je teď váš nelehký úkol.

Ryby
Máte ve čtvrtek narozeniny? Během příštího roku můžete výrazně posílit svůj vliv v práci a i v soukromém životě se nebojte přijmout odpovědnost za své nejbližší okolí. V neděli před ničím neuhýbejte.

© Astrology.cz, Praha, 2000-2017
| Astrologové | Numerologové | Průvodci Tarotem |
| Zavřít okno |