Týdenní rozbor

Týdenní rozbor pro 13. týden (od 20.3. do 26.3.)

V řadě novin a časopisů najdete týdenní astrologické rozbory pro jednotlivá sluneční znamení. Výpovědní hodnota těchto rozborů je omezená a nemůže nahradit osobní horoskop, který bere v úvahu vliv všech nebeských těles. Přesto může být i takový týdenní rozbor zajímavým podnětem k zamyšlení. Následující rozbor pro Vás připravila paní astroložka Blanka Vojáčková z Říčan, na kterou se také můžete obrátit se svými dotazy (astro@aksos.cz, www.astro.aksos.cz).

Datum a přesný čas přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého se každý rok může lišit. Pokud máte pochybnosti, ve kterém, znamení stálo Slunce v době Vašeho narození, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních rozborů. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo narození a co nejpřesněji čas narození. Odpověď dostanete obratem emailem zdarma. Pokud Vás zajímá, co je Vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy Vašeho života, jak nejlépe reagovat na určité životní situace nebo jaký význam mají případné zvraty a krize, nechte si vypracovat osobní horoskop podle přesného času a místa narození.

Beran
Jaro je konečně tady. Pokud máte v sobotu narozeniny, v příštím roce si hleďte více sami sebe, řešte svůj vzhled, své zdraví i své sebevědomí. Když to nebudete přehánět, budete daleko lépe i vycházet s okolím.

Býk
V pondělí si odepřete i to, co vám pomáhá pozitivně nastartovat den, protože pocit odpovědnosti a časové tísně bude silnější. Ve čtvrtek se snadno pustíte do vášnivých, ale neřešitelných diskusí.

Blíženci
Začátkem týdne vám může scházet i váš pověstný humor, starostí se nebudete moci snadno zbavit. Ve středu si dokážete dobře rozmyslet a spočítat vaše další obchodní strategie.

Rak
V pondělí na vás mohou dolehnout důsledky předešlých zbrklých rozhodnutí. Místo nářků přikročte k řešení, nebude to ani tak složité. V sobotu možná objevíte něco, co vám rozehřeje srdce.

Lev
Začátek jara spadá už na 20. březen. Pocítíte určité nadšení a novou chuť něco podniknout. Ve čtvrtek můžete svými slovy zraňovat, o některých tématech raději mlčte.

Panna
Vaše neklidná mysl nebude chtít opustit některá témata, která probíráte ze všech stran a nemůžete se dobrat řešení nebo odhalení. V pátek se vám rozjasní a některé věci doklapnou.

Váhy
Je dobře, že mluvíte nahlas o problémech, které vás trápí. V průběhu tohoto týdne dojdete k radikálním řešením, která nebudou příjemná, ale přinesou rozjasnění a dál se bude hrát s otevřenými kartami.

Štír
Možná to ani nebudete mít v úmyslu, ale dokážete neopatrnými výroky šlápnout do nastartovaného vosího hnízda. Konečně se bude o nepříjemnostech mluvit otevřeně a bude možné nalézt správná řešení.

Střelec
V pondělí si pofoukejte drobné bolístky a pusťte do práce s přesvědčením, že chytrá hlava si poradí i s konzervativními a zakořeněnými obecně přijímanými schématy.

Kozoroh
Začátek jara je příležitostí k tomu, abyste se zbavili některých stereotypů a začali se na některé problémy dívat jinak. Příležitost k pochopení nových a hlubších souvislostí bude právě v tomto týdnu.

Vodnář
Nezklamete ty, co na vás spoléhají v kritických situacích. Vaše řešení budou neotřelá a někdy až šokující, ale dobře zaberou. V sobotu se snažte naplnit své nedávné sliby a posílit tak partnerský vztah.

Ryby
Pokud na některá rozhodnutí nebo volby budete spěchat, mohou vás naopak zabrzdit a nápravou si pak zkomplikujete nastartovanou cestu. V pátek ve vaší hlavě dozrají rozumné úvahy.

© Astrology.cz, Praha, 2000-2017
| Astrologové | Numerologové | Průvodci Tarotem |
| Zavřít okno |