Kurzy Reiki

Kurzy Reiki jsou po celém světě organizovány ve čtyřech stupních. Každý stupeň má svůj pevně stanovený obsah s ten se předává z mistra na žáka již sto let. Stejně tak i já učím své žáky přesně to co naučil můj mistr mě.

Reiki I

V první části kurzu vás seznámím s potřebnou teorií. Ve druhé části znovuprobudím a naladím vaše čtyři horní čakry; čakru srdeční, krční, čakru třetího oka a čakru korunní. Ve třetí části kurzu zažijete své první předávání a přijímání Reiki energie. Ke kurzu získáte učební skripta a po jeho absolvování mezinárodně platný certifikát.

Kurz Reiki I pořádám v Praze, obvykle v sobotu od 13:00 do 19:00 za cenu 1390 Kč. Napište si prosím pro informace o začátku nejbližšího kurzu.

Reiki II

V tomto kurzu zopakujeme a prohloubíme potřebnou teorií. Znovuprobudím a naladím čakry ve vašich dlaních. Naučím vás tři tajné symboly a budu vás na ně iniciovat. Zvýšíte tak množství energie, kterou čerpáte pro sebe i ostatní. Naučíte se také předávat energii na dálku. Ke kurzu získáte učební skripta a po jeho absolvování mezinárodně platný certifikát. Kurz Reiki II byste neměli absolvovat dříve než čtyři týdny po absolvování kurzu Reiki I.

Kurz Reiki II pořádám v Praze, obvykle v sobotu od 13:00 do 19:00 za cenu 1490 Kč. Napište si prosím pro informace o začátku nejbližšího kurzu.

Reiki III

Během kurzu dokonale zvládnete celý systém čaker. Naučíte se čtvrtý symbol Reiki a budete na něj iniciováni. Množství energie, kterou budete čerpat pro sebe i ostatní se tak opět zvýší. Po úspěšném zvládnutí tohoto kurzu vám bude příslušet titul Profesionální terapeut Reiki. Kurz Reiki III byste neměli absolvovat dříve než jeden rok po absolvování kurzu Reiki II.

Kurz Reiki III pořádám v Praze za cenu 5.000 Kč a obvykle trvá čtyři víkendová odpoledne. Napište si prosím pro informace o začátku nejbližšího kurzu.

Mistrovské zasvěcení

Během kurzu se naučíte předávat svoje znalosti a zkušenosti dalším studentům. Po úspěšném zvládnutí tohoto kurzu vám bude příslušet titul Mistr Reiki a množství energie kterou budete čerpat pro sebe i ostatní se opět zvýší. Mistrovské zasvěcení byste neměli absolvovat dříve než jeden rok po ukončení kurzu Reiki III.

Mistrovské zasvěcení obvykle trvá dvě víkendová odpoledne. Cena zasvěcení je 10.000 Kč. Napište si prosím pro bližší informace.

 
 
© Astrology.cz, Praha, 2000-2017
| Napište si pro další informace |
| Zavřít okno |