Týdenní rozbor

Týdenní rozbor pro 12. týden (od 19.3. do 25.3.)

V řadě novin a časopisů najdete týdenní astrologické rozbory pro jednotlivá sluneční znamení. Výpovědní hodnota těchto rozborů je omezená a nemůže nahradit osobní horoskop, který bere v úvahu vliv všech nebeských těles. Přesto může být i takový týdenní rozbor zajímavým podnětem k zamyšlení. Následující rozbor pro Vás připravila paní astroložka Blanka Vojáčková z Říčan, na kterou se také můžete obrátit se svými dotazy (astro@aksos.cz, www.astro.aksos.cz).

Datum a přesný čas přechodu Slunce z jednoho znamení do druhého se každý rok může lišit. Pokud máte pochybnosti, ve kterém, znamení stálo Slunce v době Vašeho narození, můžete se obrátit na autorku těchto týdenních rozborů. U dotazu uvádějte vaše jméno, datum, místo narození a co nejpřesněji čas narození. Odpověď dostanete obratem emailem zdarma. Pokud Vás zajímá, co je Vaším životním úkolem, k čemu směřují jednotlivé etapy Vašeho života, jak nejlépe reagovat na určité životní situace nebo jaký význam mají případné zvraty a krize, nechte si vypracovat osobní horoskop podle přesného času a místa narození.

Beran
Od úterka vám bude Merkur napomáhat k rychlému úsudku a jednoznačným rozhodnutím. Díky vytrvalé energii snadno udoláte své okolí v každé situaci, kdy víte, co chcete. V sobotu se s každým dobře domluvíte.

Býk
Pro co nyní rychle vzplane váš zájem, u toho nejspíš dlouho vydržíte. Ve středu a ve čtvrtek vám může přijít líto, když vaši přátelé dají přednost někomu jinému než vám. Děti se budou v neděli hezky zlepšovat ve sportovních aktivitách.

Blíženci
Po pondělním pomalém a opatrném startu vám bude brzy docházet, že zima bude brzy pryč a vy byste měli vylepšit svou fyzičku i svůj vzhled. V pátek večer zvládnete důležité rozhodnutí a v sobotu to odvážně vyslovíte.

Rak
Možná vás silnější sluneční paprsky vybídnou k delším procházkám nebo úklidu v domácnosti i v okolí domu. Je vhodná doba i k tomu, abyste se po zimně zbavili věcí, které už nebudete potřebovat.

Lev
V tomto týdnu budete muset přežít situace, kdy nebudete rozhodovat o všem jen vy sami. Dokonce se možná budete muset podvolit pravidlům, která stanovili jiní.

Panna
Zmobilizujte své mozkové závity, v tomto týdnu budete vše rychle chápat a snadno se cokoli naučíte. V sobotu se můžete pustit do práce, která vyžaduje přesnost a zároveň citlivý estetický přístup.

Váhy
Za každou příjemnou chvilku buďte vděční a nenaříkejte kvůli drobnostem, které za to nestojí. Ve čtvrtek rádi a bez řečí pomůžete i neznámým lidem na ulici. V pátek zodpovědně ustoupíte ze svých nároků.

Štír
V pondělí se budete navenek mile usmívat, ale pod pokličkou budete mít zcela jinou náladu. Rychlé a sebestředné akce budete mírnit líbivými slovy. V sobotu vše napravíte upřímným přiznáním.

Střelec
Když si budete vytrvale na svém, narazíte na velmi nenápadný důvod, který vás přinutí dát za pravdu někomu jinému. V sobotu rozdávejte pochvaly na všechny strany a nezapomeňte ani na sebe.

Kozoroh
Je čas pustit se do nových aktivit. Můžete se začíst do další knížky nebo se zapsat do kurzů cizího jazyka. Ve středu večer můžete citlivěji reagovat na neuspokojené chutě. V neděli oslavte konec astronomické zimy!

Vodnář
Kdo si připadá stranou zájmu, měl by své plodné myšlenky a zajímavé zápisky pečlivě shromažďovat, třídit a postupně je připravovat ke zveřejnění. V pátek zjistíte, že chyby vás mohou přinutit líp se učit.

Ryby
Co začátkem týdne ve vaší hlavě uzraje, to se bude brzy drát na veřejnost. Pokud máte v pátek narozeniny, asi vás současná situace nutí osekat své nadbytečné aktivity a zlepšit organizaci svého času.

© Astrology.cz, Praha, 2000-2017
| Astrologové | Numerologové | Průvodci Tarotem |
| Zavřít okno |