Kurzy a semináře

V této kapitole naleznete seznam kurzů, seminářů a přednášek, které pořádají astrologové, numerologové, průvodci tarotem a další odborníci v oblasti ezoteriky. Pošlete nám informace o svém kurzu, semináři nebo přednášce a my vše zveřejníme zdarma.

MILUJ SVŮJ ŽIVOT – 49. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů
7.-9.7.2017
Areál SOU elektrotechnické, Vejprnická 56, Plzeň Skvrňany
Ve dnech 7.-9.7. se uskuteční v Plzni další ročník festivalu Miluj svůj život, zaměřený převážně na zdravý životní styl, alternativní obory a osobní rozvoj. Základ festivalu tvoří přednášky, koncerty, cvičení a pracovní dílny probíhající hned na několika místech souběžně.
NENECHTE SI UJÍT:
Agnihotra – léčení lidí, zvířat, rostlin a Země - Bernd Frank (Německo), filipínská léčitelka Estela Palaris Orbito, Guru Sansar Kaur (USA), breatharián Martin Bruncko (Slovensko), šamanka a vědma Iris Erdenechimeg Turečková Palaanová (Mongolsko), odborník na ajurvédu PhDr. Sandhu Bhagwant Singh CSc. (Indie)…Programy probíhají denně od 9.00 do 21.00 hodin, výstava je přístupná veřejnosti od 9.00 do 20.00 hodin. Zajišťujeme i ubytování přímo v areálu. Podrobný program celého festivalu i veškeré další informace najdete na www.festivalmilujsvujzivot.cz, 608 377 573, festiv@ezotera.cz.
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 28.3.2017

Prodejní výstava Ezotera 20.-21.5.2017
Můžete zde nakoupit dárky pro sebe i své blízké – v nabídce najdete nejrůznější zboží nejen pro ženy (oblečení, šperky, kosmetiku, knihy), ale i pro domácnost (obrazy, dekorační předměty, ekodrogerii, vykuřovadla, orgonity).NENECHTE SI UJÍT:
Estela Palaris Orbito (Filipíny) – tradiční filipínské léčení i s možností individuálního léčení přímo na místě, léčitelka Dr. Eva Moučková, vědma a šamanka Iris Erdenechimeg T. Palaanová (Mongolsko), breatharián Martin Bruncko (Slovensko), herečka a moderátorka Gabriela Filippi…
Součástí prodejní výstavy jsou i poradny alternativní a klasické medicíny. Najdete zde výklad karet, snů, měření aury, feng shui, automatickou kresbu, masáže, čtení z ruky, astrologii, frekvenční terapii…
Zajišťujeme i stravování přímo na místě, a to převážně vegetariánské, makrobiotické či raw.
Pro návštěvníky je výstava otevřena v sobotu od 10.00 do 19.00 hod., v neděli od 10.00 do 18.00 hod. Vstup na výstavu je volný, celodenní vstupné na přednášky 150,- Kč. Podrobný program celé akce najdete na www.festivalmilujsvujzivot.cz, info: 608 377 573, festiv@ezotera.cz.
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 23.3.2017

PharmDr. Margit Slimáková
Zdravá výživa pro každého
10.2.2017 od 17.00 do 18.00 hod.
Gymnázium Omská, Omská 1300, Praha 10
PharmDr. Margit Slimáková je v současnosti nejvýraznější česká specialistka na výživu a zdravotní prevenci. Zpopularizovala u nás Zdravý talíř, který rychle nahrazuje zastaralou výživovou pyramidu. Je také odbornou garantkou přelomové iniciativy Skutečně zdravá škola, která usiluje o regulaci bufetů a prodeje sladkostí ve školách, po vzoru vyspělejších zemí.
Na přednášce si budete povídat např. o tom, proč je třeba zdravě jíst a jak to v pohodě zvládat i bez počítání kalorií anebo jakýchkoliv jiných nepřirozených restrikcí? Co jsou ty nejkvalitnější potraviny? Jaká jsou nejlepší výživová doporučení? Praktická pomoc: Zdravý talíř jako nástroj pro pohodové a individuální sestavení jídelníčku. Bio, konvenčně nebo GMO?
Tato jedinečná přednáška se uskuteční v rámci festivalu Miluj svůj život v Praze v pátek 10.2. Více na www.festivalmilujsvujzivot.cz
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 4.1.2017

MILUJ SVŮJ ŽIVOT – 48. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů
Ve dnech 10.-12.2.2017 se uskuteční v Praze v pořadí již 48. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů MILUJ SVŮJ ŽIVOT.
I tentokráte se můžete těšit na spousty zajímavých lektorů a přednášek:
Poprvé budete mít jedinečnou příležitost se v rámci festivalu setkat s PharmDr. Margit Slimákovou, nejvýraznější českou specialistkou na výživu a zdravotní prevenci. Další osobností je bezesporu spisovatelka a léčitelka Dari Puspa Kabardina, dále např. umělkyně a terapeutka Františka Janečková, redaktor a spisovatel Karel Funk, filipínská léčitelka Estela Palaris Orbito, herečka a moderátorka Gabriela Filippi, naše přední socioložka Doc. PhDr., CSc. Miluše Kubíčková, odborník na ajurvédu PhDr. Bhagwant Singh Sandhu CSc. (Indie) nebo na bioinformační technologie Libuše a Petr Bělousovi…
!!!VÁNOČNÍ PERMANENTKA!!!
MOŽNOST PRVNÍ CENY NA VSTUPNÉ - vánoční permanentka 500,- Kč (přihláška a platba do 20.12.2016), vhodné též jako dárek - zasíláme dárkovou poukázku.
www.festivalmilujsvujzivot.cz, info: 608 377 573, festiv@ezotera.cz
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 1.12.2016

EZOTERA - prodejní výstava
26.-27.11.2016 PRAHA
HALA TJ Pankrác, Lomnického 1, Praha 4-Nusle
(150 m pěšky od metra C Pražského povstání)


Zajímavé přednášky, workshopy, cvičení, koncerty, velká prodejní výstava, poradny alternativní a klasické medicíny, doprovodný program - to vše je výstava EZOTERA. Můžete zde nakoupit vánoční dárky pro sebe i své blízké – v nabídce najdete nejrůznější zboží nejen pro ženy (oblečení, šperky, kosmetiku, knihy), ale i pro domácnost (obrazy, dekorační předměty, ekodrogerii, vykuřovadla, orgonity).

NENECHTE SI UJÍT:
Estela Palaris Orbito (Filipíny) – Tradiční filipínské léčení i s možností individuálního léčení přímo na místě, PhDr. Miluše Kubíčková – Zdraví, Renata Lopourová – Nedamovský poltergeist, Zdenka Blechová – Ctnosti a nectnosti, Věra Várady – Jaký bude rok 2017?, Ing. Josef Schrötter – Záření nepříznivé pro naše zdraví…
Místo konání je blízko centra Prahy a má dobrou dopravní dostupnost - Hala TJ Pankrác se nachází cca 100 metrů od východu z metra C, stanice Pražského povstání, výstup do ulice Lomnického. Vstup a celý prostor výstavy je bezbariérový. Pro návštěvníky je výstava otevřena v sobotu od 10.00 do 19.00 hod., v neděli od 10.00 do 18.00 hod. Vstup na výstavu je volný, celodenní vstupné na přednášky 150,- Kč. Podrobný program celé akce najdete na www.festivalmilujsvujzivot.cz, info: 608 377 573, festiv@ezotera.cz.
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 10.11.2016

Zdenka Blechová
Kdo se bojí smrti, bojí se změn
28.10.2016
Praha, gymnázium Omská, Omská 1300
Od 10.00 do 11.00 hod.
Ani si neuvědomujeme, že umíráme někdy mnohokrát za den, za týden či za měsíc. Vždy, když nám něco dojde a měníme myšlení, umře v nás něco starého, aby se něco nového v nás mohlo narodit. Zavřou se jedny dveře a už není cesta zpět, protože se narodila nová mysl, která nám otevřela dveře k novému konání a tím i k jinému žití. Kdo se bojí změn, ochuzuje se o možnost žít jinak a setrvává nečinně v tom, co žije, což mu není příjemné. A tak se nebojte umírat, abyste se mohli zrodit.
Přednáška se uskuteční v rámci festivalu Miluj svůj život v Praze. Více na www.festivalmilujsvujzivot.cz
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 14.10.2016

Luisa Muratori (Itálie)
Mise splněna – a co dál?
Gymnázium Omská, Omská 1300, Praha 10
29.10.2016 od 15.00 do 17.00 hod.
Luisa Muratori (70), italská vědma, autorka knihy Oči z nebe. Před více než třiceti lety vstoupila do kontaktu s nepozemskou inteligencí a od té doby během svých pracovních cest, během seminářů i individuálních aktivací Hvězdného kódu pracuje intenzivně na pozvednutí energetických vibrací planety Země. Do České republiky přijíždí jednou ročně - vždy na podzim a právě v rámci festivalu Miluj svůj život budete mít jedinečnou příležitost se s tou vyjímečnou ženou setkat i osobně.
Kompletní program celé akce najdete http://www.festivalmilujsvujzivot.cz/index.php/festival
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 30.9.2016

Na cestu k vnitřní harmonii Vás zve Liduše Pražáková.
Všichni občas známe stav, kdy se naše srdce rozchází s myslí a naše jednání se ubírá třetím směrem – cítíme vnitřní rozervanost a nemůžeme se jí zbavit.
Chceme-li být spokojení, je třeba, aby naše srdce, mysl i jednání byli zajedno.
Na semináři se dozvíme a ukážeme si, jak vykročit k tomuto sjednocení se sebou.
Příspěvek: Výše příspěvku je volitelná a každý si jej určuje sám podle vlastní spokojenosti na konci semináře.
PŘIHLÁŠKY a informace: tel. 601 323 989,
www.slunecnivitr.cz
Kdy a kde: 15. října, 10 – 16 hodin, Husova 190, Sulejovice, okr. Litoměřice
Liduše ze Slunečního větru, centrum@slunecnivitr.cz, 19.9.2016

Martina Blažena Boháčová
17.9. 2016 od 12.00 do 13.00 hod.
Hala TJ Pankrác, Lomnického 1, Praha 4
Cena 150 Kč
Tajemství Černé luny v horoskopu člověka, zajímá čím dále tím více lidí. Je to hlavně proto, že ukazuje na oblast karmických dluhů. Tmavý bod v našem horoskopu, který nás upozorňuje, na co si máme dávat pozor. Každých 9 let se otevírají karmické brány. Tyto karmické brány vytahují nová životní témata, na kterých má člověk pracovat. Jak a kdy se otevírají vaše karmické brány, o tom si řekneme v některém z příštích čísel časopisu ve Hvězdách. Povíme si také o vzorcích duše a jak s nimi pracovat. V dnešním článku se zaměříme na to, jak působí Černá Luna v jednotlivých znameních. Máme 12 zvířetníkových znamení a dvanáct různých energií. Ten kdo pracuje naplno na svém životě, by měl zvládnout všechny energie. Některá životní témata půjdou lehčeji a jiná složitěji. A právě postavení Černé Luny ukazuje na oblast, na kterou budeme muset zaměřit nejvíce pozornosti.
Přednáška se uskuteční v rámci prodejní výstavy Ezotera v Praze. Podrobný program a info na www.festivalmilujsvujzivot.cz
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 8.9.2016

MILUJ SVŮJ ŽIVOT – 47.mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů
Gymnázium Omská, Omská 1300, Praha 10 Vršovice
Ve dnech 28.-30.10.2016 se uskuteční v Praze v pořadí již 47. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů MILUJ SVŮJ ŽIVOT.
!!!POZOR – do 15.9.2016 první sleva na vstupné!!!
Podrobný program celého festivalu i veškeré další informace najdete na www.festivalmilujsvujzivot.cz, info: 608 377 573, festiv@ezotera.cz.
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 25.8.2016

Stanley Bradley
Láska, zdraví a úspěch
18.9.2016 od 13.00 hod do 14.00 hod
Hala TJ Pankrác, Lomnického 1, Praha 4
Cena 150 Kč
Přednáška se uskuteční v rámci prodejní výstavy EZOTERA. Poprvé se tak u nás můžete setkat s tímto známým a uznávaným spisovatelem, věštcem a autorem mnoha knih, který se také dlouhá léta věnuje studiu příčin vzniku nemocí.
Kompletní program najdete na www.festivalmilujsvujzivot.cz, info 608 377 573
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 25.8.2016

Filipínské duchovní léčení a energetické čištění - Estela Palaris Orbito (Filipíny)
18.9.2016
10.00 – 12.00 hod.
Hala TJ Pankrác, Lomnického 1, Praha 4
Reverendka Estela Palaris Orbito pochází z rodiny filipínských léčitelů. Její praxe trvá již 28 let. Od roku 2012 pravidelně působí v Praze a v dalších městech v Česku a na Slovensku.
S Estelou Palaris Orbito se můžete setkat na výstavě Ezotera v Praze v neděli 18.9.2016 . Více info k celé akci najdete na www.festivalmilujsvujzivot.cz . PO PŘEDNÁŠCE BUDE PROBÍHAT INDIVIDUÁLNÍ LÉČENÍ. To trvá10 - 15 min. dle potřeby, cena - dospělí 800 Kč, děti 400 Kč. Objednání a rezervace je možná na +420 774 947 219. Více informací o duchovní misi a termínech seminářů, osobních požehnání a léčení naleznete na www.barakacentrum.cz.
Agentura Ano Agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 10.8.2016

EZOTERA - prodejní výstava
17.-18.9.2016 PRAHA
Hala TJ Pankrác, Lomnického 1, Praha 4-Nusle
(150 m pěšky od metra C Pražského povstání)


Zajímavé přednášky, workshopy, cvičení, koncerty, velká prodejní výstava, poradny alternativní a klasické medicíny, doprovodný program - to vše je výstava EZOTERA. Najdete zde nejrůznější zboží pro ženy (oblečení, šperky, kosmetiku, knihy), pro domácnost (obrazy, dekorační předměty, ekodrogerii, vykuřovadla) a rozhodně i pro svůj žaludek. Součástí jsou stánky nejen s vegetariánskou, ale i makrobiotickou či stále více oblíbenou raw stravou.

Součástí prodejní výstavy jsou i poradny alternativní a klasické medicíny, kde oceníte hlavně osobní přístup našich poradců. Najdete zde výklad karet, snů, měření aury, feng shui, automatickou kresbu, masáže, čtení z ruky, astrologii, frekvenční terapii…
Místo konání je blízko centra Prahy a má dobrou dopravní dostupnost - Hala TJ Pankrác se nachází cca 100 metrů od východu z metra C, stanice Pražského povstání, výstup do ulice Lomnického. Vstup a celý prostor výstavy je bezbariérový. Pro návštěvníky je výstava otevřena v sobotu od 10.00 do 19.00 hod., v neděli od 10.00 do 18.00 hod. Vstup na výstavu je volný, celodenní vstupné na přednášky 150,- Kč. Podrobný program celé akce najdete na www.festivalmilujsvujzivot.cz, info: 608 377 573, festiv@ezotera.cz.
Srdečně všechny zveme
agentura ANO agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 12.7.2016

ŠKOLA TAROTU A PSYCHOLOGIE V OSTRAVĚ otevírá od 15. září 2016 nový běh studia. Více informací o studiu naleznete na www.terapie-tarot.cz, konzultace@terapie-tarot.cz.
Mgr. Svatava Janošková, konzultace@terapie-tarot.cz, 1.7.2016

Léčivé divadlo Gabriely Filippi – „Chlapec, který viděl pravdu“.
Jedná se o skutečný příběh jasnovidného chlapce, který vidí aury, čte myšlenky druhých a především komunikuje s dušemi zemřelých lidí. Je to příběh o tom, jak těžko se mu žije mezi lidmi, kteří nevidí to co on, a jeho vidění považují za hříšné, stejně jako jeho matka. Tento příběh nám dává obrovské svědectví, že život po životě existuje. Jedná se o velmi humorné monodrama, ve kterém očima malého chlapce vnímáme velké pravdy života. Hostem bude skladatelka a kytaristka Milada Karez.
Srdečně všechny zveme na toto jedinečné představení, které se uskuteční v rámci festivalu MILUJ SVŮJ ŽIVOT v Plzni v sobotu 2.7. Podrobný program a info na www.festivalmilujsvujzivot.cz, 608 377 573.
agentura ANO agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 7.6.2016

ESTELA PALARIS ORBITO
na festivalu Miluj svůj život v PLZNI
Poprvé v PLZNI se můžete těšit na setkání s uznávanou filipínskou léčitelkou Estelou Palaris Orbito.
Pochází z rodiny, jejíž léčitelská tradice sahá do hloubky několika generací. Jako malá zažila léčitelskou praxi svých rodičů a prarodičů a sama již od svých deseti let začala přikládat ruce na pacienty. Estela je schopná vnímat a odstranit energetické bloky v těle, které brání v uzdravení. Její ruce působí jako magnet, jež přitahuje veškerou negativní energii a pomocí vaty, kokosového oleje a vody je tato negativní energie vytažena z těla. Tím dochází k uvolnění těla, mysli i duše člověka a k obnovení energetické síly a vitality. Je členkou asociace Filipínských léčitelů a mezinárodní organizace Medicína Alternativa Europe, o.s. a má veškerá povolení potřebná k působení spirituálního léčitele v Evropě a ve světě.
Setkání s touto jedinečnou osobností se uskuteční v rámci festivalu Miluj svůj život v Plzni v sobotu 2.7.2016 v Tělocvičně 1 od 10.00 hod.
www.festivalmilujsvujzivot.cz
agentura ANO agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 27.5.2016

O záhadné lymfě, otocích a zavodňování těla
Jitka Bičíková
22.5.2016 - 13:00-13:45
Hala TJ Pankrác, Lomnického 1, Praha 4
Přednáška je o tom, proč dnes každá pátá žena má „ucpanou lymfu a lymfatický systém“, proč narůstá problém se zavodněním těla, otoky a obezitou? Zanesená lymfa se může projevovat únavou a bolestivostí nohou, křečemi a napětím v lýtkách, otoky celého těla, napuchlými obličeji, otoky horních i dolních končetin, otoky v břiše často přisuzovaným otylosti, celulitidou, ale i nadýmáním, alergiemi, obezitou. Lymfatické otoky vznikají nahromaděním přebytečné tekutiny ve tkáních, které na sebe vážou veškeré škodliviny. Tím dochází k pomalejšímu odtoku zatuhávající lymfy v dané oblasti a vzniká otok. Otéci pak může jakákoliv část těla. O léčení lymfy nejen lymfodrenážemi, ale komplexním způsobem až po psychosomatiku promluví autorka knih O Záhadné lymfě a otocích na květnové výstavě EZOTERA v Praze. K dispozici bude návštěvníkům i na stánku po celou dobu konání akce. Více na www.festivalmilujsvujzivot.cz
agentura ANO agentura Ano, festiv@ezotera.cz, 4.5.2016

© Astrology.cz, Praha, 2000-2017
| Astrologové | Numerologové | Průvodci Tarotem |
| Zavřít okno |